A2743ANR EPIC DORET
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2743ANR |
| Color | WHITE AND GOLD |
| Bundle | No |
| Type | EPIC |
| Finishing | NATURAL |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 150kg |
| Block | A2743ANR |
| Color | WHITE AND GOLD |
| Bundle | No |
| Type | EPIC |
| Finishing | NATURAL |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 44 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 150kg |
Select the slabs:
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75